Ouă, iepurași și cărți grozave
Contact: 0724.900.100 / 0736.361.210

Matematica si explorarea mediului. Exercitii si probleme pentru clasa pregatitoare, clasa 1 si clasa a 2-a - Gheorghe Adalbert Schneider

PRP: 39,90 lei (-20%)
?
Acesta este Prețul Recomandat de Producător. Prețul de vânzare al produsului este afișat mai jos.
Preț: 31,92 lei
Diferență: 7,98 lei
Disponibilitate: în stoc
Livrare estimată: Joi, 17 Apr. 2025
ISBN: 9786065890879
Editura:
Anul publicării: 2024
Pagini: 304
Format: 14,5 x 20,5 cm

DESCRIERE

Lucrarea de fata a fost elaborata in conformitate cu programa scolara actuala, cu scopul de a veni in sprijinul elevilor din clasa pregatitore, clasa I si clasa a II-a, parintilor care doresc sa-si ajute copiii, care si invatatorilor.

RECENZII

Spune-ne opinia ta despre acest produs! scrie o recenzie
Created in 0.5061 sec
Acest site folosește cookie-uri pentru a permite plasarea de comenzi online, precum și pentru analiza traficului și a preferințelor vizitatorilor. Vă rugăm să alocați timpul necesar pentru a citi și a înțelege Politica de Cookie, Politica de Confidențialitate și Clauze și Condiții. Utilizarea în continuare a site-ului implică acceptarea acestor politici, clauze și condiții.
Viziteaza site-ul LibrariaDelfin.ro pe ShopMania Ghidul tau autentic de shopping.